Inici

Notícies

El CF Les Franqueses està de dol per la defunció d'un ex-jugador del nostre club, el jove Víctor Llavero, que ens ha deixat a l'edat de 17 anys.

 

...

Finalment, ja coneixem els calendaris oficials per a la temporada 19/20 de tots els nostres equips de futbol base, després d'anar sortint esglaonadament.

 

...

Pròxims partits: 

 

26.10.2019

 CE Llerona - JUVENIL A

13.45

27.10.2019

 JUVENIL B - UE Sant Fost

19.20

26.10.2019

 EF Barberà - JUVENIL C

19.50

27.10.2019

 CADET A - CE Sabadell 13.00

26.10.2019

 CADET B - At. Sant Pol

13.00

27.10.2019

 CADET C - Bellavista Milan 17.45

26.10.2019

 INFANTIL A - Aqua Hotel FC

14.45

27.10.2019

 INFANTIL B - CF Mollet UE

16.15

27.10.2019

 INFANTIL C - EC Granollers

14.45

26.10.2019

 ALEVI A - CE Manresa

10.15

27.10.2019

 ALEVI B - CF Vilanova Vallès 

10.15

26.10.2019

 ALEVI C - AEC Manlleu 

10.15
26.10.2019

 ALEVI D - CE Mataró EF

09.00
26.10.2019

 ALEVI E - CF Vilamajor

11.45
26.10.2019

 ALEVI F - CF Mollet UE

09.00

27.10.2019

 BENJAMI A - OAR Vic

11.45

26.10.2019

 BENJAMI B - CF Vilamajor

11.45
26.10.2019

 BENJAMI C

--.--
26.10.2019

 CF Vilamajor - BENJAMI D

10.00
27.10.2019

 PREBENJAMI A - CF Caldes Montbui

11.45
27.10.2019

 PREBENJAMI B - Bellavista Milan

11.00
26.10.2019

 PREBENJAMI C

--.--

26.10.2019

 ESCOLA BLANCS

--.--

26.10.2019

 ESCOLA BLAUS

--.--

 

Resultats: 
 

 CF Parets - JUVENIL A

1 - 4

 CF Martorelles - JUVENIL B

8 - 3

 JUVENIL C - CF Vilamajor

8 - 1

 CF Parets - CADET A

2 - 1

 EF Mataró CE - CADET B

2 - 6

 CF Lliçà de Vall - CADET C

1 - 5

 UE Quart - INFANTIL A

2 - 1

 UCF Sta.Perpètua - INFANTIL B

2 - 2

 UCF Sta.Perpètua - INFANTIL C

3 - 3

 CE Vilassar Dalt - ALEVI A

4 - 1

 CE Mercantil - ALEVI B

0 - 5

 At. Vallès - ALEVI C

0 - 7

 CF Escola Llavaneres - ALEVI D

2 - 3

 Bellavista Milan - ALEVI E

4 - 5

 CD La Llagosta - ALEVI F

3 - 8

 UD Molletense - BENJAMI A

3 - 4

 EFB Sentmenat - BENJAMI B

1 - 2

 FC Cardedeu - BENJAMI C

0 - 4

 FC Cardedeu - BENJAMI D

3 - 1

 UCF Sta.Perpètua - PREBENJAMI A

2 - 3

 CF Santa Eulàlia - PREBENJAMI B

0 - 13

 CF Olímpic La Garriga - PREBENJAMI C

2 - 2

 At. Vallès - ESCOLA BLANCS

1 - 5

 CF St. Feliu Codines - ESCOLA BLAUS

6 - 2