Inici

Notícies

Com a continuació de les mesures extraordinàries de prevenció del coronavirus SARS-CoV-2 que es van establir i comunicar en la Circular nº22 de l'FCF, de data 11/02/2020, i consistents en la suspensió de tots els partits de les...

La Secretaria General de l'Esport i de l'Activitat Física (SGEAF) impulsa la campanya "Gent activa des de casa!" amb l'objectiu de donar a la ciutadania consells útils per a un confinament actiu i més saludable davant la...

Pròxims partits: 

 

14.03.2020

 JUVENIL A - CF Olímpic La Garriga

19.00

15.03.2020

 JUVENIL B - CF Montmeló UE

19.00

15.03.2020

 FC Cardedeu - JUVENIL C

18.30

14.03.2020

 CADET A - CE Llerona

13.00

15.03.2020

 CADET B - Santvicenti CF

15.00

14.03.2020

 CADET C

--.--

14.03.2020

 INFANTIL A - EF Gironès-Sabat

14.45
15.03.2020

 INFANTIL B - CF Olímpic La Garriga

17.00
15.03.2020

 INFANTIL C - PBB La Roca

13.00
14.03.2020

 ALEVI A - FC Sant Cugat

10.15
15.03.2020

 ALEVI B - OAR Vic

10.15
14.03.2020

 ALEVI C - Bellavista Milan

09.00
15.03.2020

 ALEVI D - Santvicenti CF

10.15
14.03.2020

 ALEVI E - CF Olímpic La Garriga

10.15
14.03.2020

 ALEVI F - CF Ametlla Vallès

09.00
15.03.2020

 BENJAMI A - UCF Santa Perpètua

11.45

14.03.2020

 BENJAMI B - CF Martorelles

11.45
14.03.2020

 BENJAMI C - FC Vallgorguina

11.45
14.03.2020

 CF Santa Eulàlia - BENJAMI D

12.00
15.03.2020

 PREBENJAMI A - At. Vallès

11.45
15.03.2020

 PREBENJAMI B - FC Cardedeu

11.00
14.03.2020

 PREBENJAMI C - UCF Santa Perpètua

11.45

14.03.2020

 ESCOLA BLANCS - CF Vilanova

13.00

15.03.2020

 ESCOLA BLAUS - UE Mollet CF

13.00
Resultats: 
 

 JUVENIL A - CE Llerona

3 - 1

 UE Sant Fost - JUVENIL B

2 - 1

 JUVENIL C - EF Barberà

1 - 1

 CE Sabadell - CADET A

2 - 7

 At. Sant Pol - CADET B

2 - 2

 Bellavista Milan - CADET C

2 - 1

 Aqua Hotel FC - INFANTIL A

6 - 0

 CF Mollet UE - INFANTIL B

5 - 0

 EC Granollers - INFANTIL C

3 - 0

 CE Manresa - ALEVI A

1 - 2

 CF Vilanova Vallès - ALEVI B

3 - 7

 AEC Manlleu - ALEVI C

5 - 4

 EF Mataró CE - ALEVI D

2 - 3

 CF Vilamajor - ALEVI E

1 - 3

 CF Vilamajor - ALEVI F

0 - 5

 OAR Vic - BENJAMI A

5 - 3

 CF Vilamajor - BENJAMI B

0 - 12

 BENJAMI C

 - 

 CF Vilamajor - BENJAMI D

1 - 8

 CF Caldes Montbui - PREBENJAMI A

2 - 3

 Bellavista Milan - PREBENJAMI B

0 - 2

 PREBENJAMI C

 - 

 CF Martorelles - ESCOLA BLANCS

0 - 10

 CE Bigues - ESCOLA BLAUS

2 - 5