Inici

Notícies

El motiu d'aquest comunicat és per informar-los que després d'esperar més d'un mes de temps per intentar solventar dialogant la problemàtica que encara continuem tenint, amb respecte als horaris d'entrenaments de l'actual temporada i amb la petició per la nostra part de la mediació de l'alcalde del municipi, tornem novament al punt de partida,...

Dissabte a la tarda, abans del partit del nostre Primer Equip, es va fer un reconeixement al Sr. Rafael Gómez (MEGA S.A. montajes eléctricos) als seus anys d'esforç, dedicació i entrega com a patrocinador de la plantilla del Primer Equip, amb l'...

Pròxims partits: 

 

23.02.2019

 JUVENIL A - CF Folgueroles

19.00

23.02.2019

 CF Palautordera - JUVENIL B 

12.45

23.02.2019

 CADET A - Aqua Hotel FC

13.00

24.02.2019

 CADET B - FC Palau Solità

17.00

24.02.2019

 CADET C - CF Olìmpic La Garriga

13.00

24.02.2019

 Nama Sports - INFANTIL A 

15.00

24.02.2019

 INFANTIL B - FE Montgat

15.00

23.02.2019

 CF Parets - INFANTIL C 

15.00

23.02.2019

 ALEVI A - AEC Manlleu

11.45
24.02.2019

 ALEVI B - EF Mataró CE

10.15
23.02.2019

 ALEVI C - CF La Torreta

10.15
24.02.2019

 ALEVI D - CF Mollet UE

10.15

24.02.2019

 ALEVI E - CE Llinars

09.00

23.02.2019

 ALEVI F - CF Bellavista Milan

10.15
23.02.2019

 ALEVI G - CF Montornès

09.00

24.02.2019

 BENJAMI A - CF Parets

11.45
23.02.2019

 BENJAMI B - CF Folgueroles

09.00
23.02.2019

 BENJAMI C - CF Bellavista Milan

11.45
24.02.2019

 BENJAMI D - EFB Setmenat

09.00
24.02.2019

 PREBENJAMI A - Unif. Sta Perpètua

11.45
24.02.2019

 PREBENJAMI B - UE Sant Celoni

11.00
23.02.2019

 PREBENJAMI C - UE Sant Celoni

11.45
24.02.2019

 PREBENJAMI D - UD Lourdes

13.00
24.02.2019

 UD Lourdes - ESCOLA 

11.30

 

Resultats: 

UE Tona - JUVENIL A 

1 - 1

JUVENIL B - CF Ametlla Vallès

1 - 2

CF Olímpic La Garriga - CADET A

1 - 3

Unif. Sta Perpètua - CADET B 

1 - 8

UE Canovelles - CADET C

1 - 4

FC Cardedeu - INFANTIL A  

1 - 3

EF Mataró CE - INFANTIL B

0 - 2
INFANTIL C - At. Polinyà

3 - 3

CF Junior - ALEVI A

2 - 6
CF Bellavista Milan - ALEVI B

4 - 3

CF Caldes Montbui - ALEVI C

0 - 5

FC Cardedeu - ALEVI D

0 - 3

UD Molletense - ALEVI E

1 - 2
CF Caldes Montbui - ALEVI F

2 - 4

EFB Sentmenat - ALEVI G

7 - 3

AEC Manlleu - BENJAMI A

2 - 6

UE Tona - BENJAMI B

2 - 0
UE Sant Fost - BENJAMI C

4 - 3

Olímpic La Garriga - BENJAMI D

1 - 13

CF Parets - PREBENJAMI A

6 - 2
FC Vallgorguina - PREBENJAMI B

1 - 4

PBG La Roca - PREBENJAMI C

2 - 5

FC Vallgorguina - PREBENJAMI D

2 - 1

CF Mollet UE - ESCOLA 

3 - 2